Hakkımızda

Güven Yeminli Mali Müşavirlik Şirketi 1997 yılında Ebubekir Taşyürek tarafından kurulmuştur.

24 Yıllık deneyim, bilgi birikimi, geniş kapsamlı mesleki dayanışma ve tecrübelerin sağladığı motivasyon ile geçen zaman içinde sürekli gelişen, kendini yenileyen, yükselen ve başarıyı kovalayan bir performans sergilemektedir.

Bilgiyi sıradan bir yük olmaktan çıkararak işe yarar hale getirmenin, gayret ve samimiyeti aynı potada birleştirmenin sonucunda da sektörde gün geçtikçe hak ettiği yere doğru emin adımlarla yürümektedir.
Güven Yeminli Mali Müşavirliği oluşturan alt yapı, piyasanın rekabetçi ve zor şartlarında edindiği tecrübelerle pekiştirdiği çeşitli sektörlerdeki mali müşavirlik birikimlerini, yeminli mali müşavirlikle taçlandırmış, bağımsız denetimin hayata geçmesiyle de yeni bir vizyon kazanmıştır.

Ülke çapında ortaya konulan ortak mali başarıların yolu, mali politikaları doğru algılayan, bunu ilke ve standartlara uygun muhasebeleştirenlerle, tüm bunların güvenli bir şekilde denetimini yapanların varlığından geçmektedir. Bu inanç doğrultusunda kazanılmış birikimleri çatısı altında kurumsal yapılanmayla da pekiştirerek tamamlamakta ve geleceğe doğru, hızlı ve büyük adımlarla yol almaktadır.

Güven Yeminli Mali Müşavirlik ve Bağımsız Denetim Anonim Şirketi, belirtilen işbu yılların bilgi, tecrübe, güçlü iletişim kabiliyeti ve vizyonuyla hizmet etmeye devam etmekte, faaliyet gösterdiği denetim, vergi ve danışmanlık alanlarında yüksek kalitede ve profesyonel hizmetler sunmakta, müşterilerine faaliyet gösterdikleri sektörlerde yaşanan gelişmeleri, uluslararası hizmet ağının bütünleşmiş yapısının verdiği ayrıcalıkla aktararak ticari ve rekabetçi alanda ihtiyaç duydukları bilgilere zamanında sahip olma imkânlarını sağlamaktadır.